L'Oréal Tecni.Art Waves Fatales 150 ml

Formující gelový krém pro vlnité vlasy Tecni Art Hollywood (Waves Fatales) vykouzlí dokonalé vlny...
Doporučená nabídka hairplanet.cz

pro vlnité a kudrnaté vlasy
Stupeň fixace
střední fixace

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Zatím jsem spokojená, pro kudrnaté vlasy je to dobrý výrobek, mám ho prvně, posoudím později, ale zatím spokojenost
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

gel jsem si koupila na moje vlnite vlasy,doda jim bezva smrnc,vlny jsou po nem ještě hezci a vlasy oziji.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Nejlepší na trhu na vlnité vlasy, drží bezvadně.

Typ
pro vlnité a kudrnaté vlasy
Stupeň fixace
střední fixace

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Nejlepší na trhu na vlnité vlasy, drží bezvadně.

• , zakoupeno v Notino

Snadna aplikace, prijemna vune, lehka fixace

• , zakoupeno v Notino

podpoří a lehce zafixuje vytvořené vlny ve vlasech