Alcina AnsatzVolumenSpray pěnový sprej 200 ml

Objem
200 ml

• nemastí vlasy a výborně tuží

Pomáhá skvěle nadzvednout vlasy při foukání s kartáčem a nezatíží vlasy. Nesmí se ho dát příliš dost tuží

Je to ověřený produkt a pro mé vlasy nezbytný

• , zakoupeno v INkosmetika

super

Objem
200 ml

DOPRODEJ- tento výrobek bude nabízen pouze do vyprodání zásob.

Výrobek je nahrazen Alcina - Objemový sprej na odrost 200 ml

Ansatz-Volumen-Spray, 200 mlFLEX 6 / HOLD 6

Pěnový sprej pro objem a zpevnění odrostu

Posilovač objemu jemných vlasů. Díky speciálnímu aplikátoru se snadno a cíleně nanáší po pěšinkách přímo ke kořínkům. Má extra silný a dlouhodbý efekt. Idální v kombinaci s přípravkem Styling-Mousse.Extra: Super-posilovač objemu.

Flex-faktor

Flex-faktor menší než 5 znamená omezenou fl exibilitu stylingu. Účes je po nanesení přípravku silně zafi xovaný. Pokud je Flexfaktor vyšší než 5, lze vlasy po nanesení přípravku opět bez problému upravovat.

Hold-faktor

Hold-faktor menší než 5 představuje nižší intenzitu zpevnění a tím vyšší fl exibilitu úpravy vlasů. Hold-faktor vyšší než 5 představuje silnější zpevnění a menší fl exibilitu úpravy vlasů.

• nemastí vlasy a výborně tuží

Je to ověřený produkt a pro mé vlasy nezbytný

• , zakoupeno v INkosmetika

super

• , zakoupeno v Studio Helena

Již jsem měla podobnou od jiné značky a s touto jsem mnohem spokojenější, vlasy zvedne od kořínku, nesvědí mne po něm vlasová pokožka, ani mi nepřijde, že mám druhý den mastné vlasy jako po nejmenovaném kolegovi, pěkně voní

• , zakoupeno v Studio Helena

Pěna mi vyhovuje lepší než pěnova tužidla .

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• Opravdu zvětší objem :-)

Na objem pro jemné vlasy.

• S tímto přípravkem jsem se setkala u kadeřníka a jsem s ním maximálně spokojená.
    • Cena?!?!

S tímto přípravkem jsem se setkala u kadeřníka a jsem s ním maximálně spokojená. Kdyby to bylo finančně dostupnější, tak by to bylo ještě lepší, nicméně cena odráží kvalitu ...