Avon Advance Techniques Ultimate Volume sprej pro zvětšení objemu s 24 hodinovým účinkem 100 ml

Typ
100 ml
Druh vlasů
pro jemné a řídké vlasy

• , zakoupeno v Notino

Mám ráda výrobky značky Avon.Krásně voní.

s výrobky Avon firmy jsem velice spokojena
    sprej krásně voní

• , zakoupeno v Notino

Jsem velmi spokojená s přípravkem. Funguje tak, jak jsem si představovala.

Typ
spreje
Určení
pro ženy
Objem
100 ml
Druh vlasů
pro jemné a řídké vlasy

Ochranná péče pro husté a zdravé vlasy!

• , zakoupeno v Notino

Mám ráda výrobky značky Avon.Krásně voní.

s výrobky Avon firmy jsem velice spokojena
    sprej krásně voní

• , zakoupeno v Notino

Jsem velmi spokojená s přípravkem. Funguje tak, jak jsem si představovala.