Broaer Fijación laca spray lak na vlasy se silným zpevněním 750 ml

BROAER Fijación - Laca Spray Fuerte 750ml Lak na vlasy se silným zpevněním, dodá vlasům dlouhodobé zpevnění, přirozený a lesklý vzhled. Chrání je před vlhkem, vlasy nelepí a...
Doporučená nabídka vlasy-kosmetika.cz

• skvělá cena
    • výborně se s nim pracuje
    • Dobře se vyčesává
    • Nenašla jsem žádnou

Používám ho každý den a jsem s ním velmi spokojená. Velmi dobře vlasy fixuje, dá se vršit pro větší pevnost účesu a velmi dobře se vyčesává. Také nezanechává bílé stopy na vlasech. Za mě jeden z nejlepších laků.

• Nelepíˇ

laky
Objem
750 ml

BROAER Fijación - Laca Spray Fuerte 750ml

Lak na vlasy se silným zpevněním, dodá vlasům dlouhodobé zpevnění, přirozený a lesklý vzhled. Chrání je před vlhkem, vlasy nelepí a nezanechává ve vlasech zbytky - šupinky. Používá se na konečnou fixaci účesu. Jemný rozprašovač a příjemná parfemace zpříjemňují jeho každodenní používání nejen v kadeřnictví.

Použití: Přípravek nastříkejte na suché vlasy, rovnoměrně naneste buď na celou vlasovou část nebo jen na jednotlivé partie.

• Velké balení
    • skvělá cena