Edelstein Young Crystal Fluid tekuté krystaly 80 ml

• není mastný

spokojenost, stačí malinko rozetřít ve dlaních a přejet vlasy, které uhlazuje

• lesklé a zdravé vlasy
  • , zakoupeno v vlasy-24.cz

• Vlasy jsou již po prvním použití krásně hebké, snadno rozčesatelné a moc příjemné na dotek. A nejlepší na tom je, že v takovém stavu vydrží klidně i tři dny
    • Mohl lépe vonět, ale to je jen takový nepatrný detail

Produkt jsem si vybrala, protože s ním pracovala moje kadeřnice a vždy jsem od ní měla moc krásné vlasy. Ale potom jsem používala různé drogérkové olejíčky, které sice hezky voní, ale to je asi tak vše. Jsem moc ráda, že jsem na krystaly narazila! Určitě si je objednám znovu :-)

Typ
oleje
Objem
80 ml
Druh vlasů
pro barvené vlasy

Tekuté krystaly Edelstein Young Jam Crystal Fluid chrání a regenerují vlasové vlákno po celé jeho délce. Obsahují výtažky lněných semínek, které napomáhají spojovat rozdvojené konečky a posilují celou vlasovou strukturu. Dodají vlasům neuvěřitelný lesk a nádhernou oslnivost. Idelální pro oslabené vlasy bez života a lesku. Chrání vlasové vlákno a zlepšují výsledný efekt při použití fénu nebo žehličky. Obsahuje UV filtr.

• Doporučeno pro: Regeneraci suchých, poškozených vlasů, navíc spojují rozdvojenou strukturu vlasu. Tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid jsou také vhodné i k péči o prodloužené vlasy.
  • Ochrana proti: Young Jam tekuté krystaly chrání vlasy proti vysokým teplotám žehliček a fénů. Díky obsahu UV filtrů chrání vlasy proti slunečnímu záření.
  • Obsahuje: Young Jam tekuté krystaly obsahují olej z lněných semínek a solární filtry.

Použití:

• Na vlhké vlasy: Aplikujte rovnoměrně na celé délky vlasů a dále pokračujte jako obvykle s konečnou úpravou vlasů obvyklým způsobem
  • Na suché vlasy: Naneste na jednotlivé prameny vlasů a konečky a vytvarujte do požadovaného tvaru. Pro hladký účes použijte žehličku na vlasy.

Složení: CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, C13 - 14 ISOPARAFFIN, ALCOHOL DENAT., LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, METHYL HYDROGENATED ROSINATE, PARFUM - FRAGNANCE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL.

• není mastný

spokojenost, stačí malinko rozetřít ve dlaních a přejet vlasy, které uhlazuje

• lesklé a zdravé vlasy

• Mohl lépe vonět, ale to je jen takový nepatrný detail

• , zakoupeno v INhair

• Mela jsem suché a lámavé vlasy,tet jsou pevné a leskle.
    • Cetla jsem recenzi,tak jsem ho zkusila a jsem spokojena.A stačí male množství,takže vydrží dlouho.
    • proti nemam říci nic.

na zkoušku
    jsem velmi spokojena
    používám ho pořad,jak si umyjí vlasy,bez něj si to ani nedovedu rozčesat.

• , zakoupeno v INhair

• pro mé suché vlnité vlasy perfektní
    • krásně voní
    • vlasy jdou lehce rozčesat

Z tekutých krystalů jsem nadšená.
    Vlasy se dají lehce rozčesat,vypadají zdravěji,krásně voní.
    Měla jsem zkušenosti pouze s oleji a různými séry na konečky,ale krystaly překonaly moje očekávání.Jsou super.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v INhair

Krásně voní a je úžasný pro mé poškozené vlasy.

• prijemna konzistence
    • okamzity silny pocit regenerace a hydratace
    • krasny lesk vlasu

Doporucuji, je lepsi nez vlasove oleje. Nema takovou doternou vuni a neni mastny ani lepivy. A pritom skvele vlasy zacelí a hydratuje. A dodava ultra zdravy lesk! Je to opravdu zazracny a kvalitni produkt.

• , zakoupeno v INhair

• vlasy jsou po nanesení jako vyměněné
    • -

maximální spokojenost

• , zakoupeno v INhair

• mám suché konečky vlasů, krystaly mě je promastí a za chvilku se vsáknou. Pokud se dostanou jinam než na konečny, tak vlasy poměrně dost zamastí
    • -

• , zakoupeno v INhair

• Výborný na suché, krepatící se vlasy
    • Nemastí
    • Dobře uhladí

Mám velmi husté, suché, krepatící se vlasy, po umytí, jako bych strčil prsty do zásuvky.
    Jedině s tímto přípravkem vypadám celkem k světu :D