Garnier Fructis Style Elastic Power Fix Color Ultra Strong lak na vlasy 250 ml

250 ml
    0 g
    Druh vlasů
    pro barvené vlasy

Lak na vlasy oživující barvu 24H Color Resist (Flex & Hold Hair Spray Shine protection) mějte svůj účes pod kontrolou po celý den.

• slepuje vlasy

není to žádný zázrak

• vůně
      • dělá kapičky na vlasech
      • slepuje vlasy
      • nedrží
      • je vidět..

Nic moc... :/

• krásně voní
      • skvělá cena
      • neslepuje vlasy
      • nemá moc tužící efekt

Přípravek jsem dostala v kosmetickém balíčku k Vánocům a i když jsem zrovna lak na vlasy měla začala jsem používat tento. Neříkám, že by mě nějak nadchnul, už jsem ho dávno vypotřebovala a koupila jsem s jinou značku, ale i tak jsem nebyla zklamaná. Hlavní výhodou pro mě je jeho vůně, která je opravdu úžasná a vydržela na vlasech opravdu dlouho. Musím ale říct, že určitě nemá žádný ultra tužící efekt, jak inzeruje výrobce. Na stupnici do pěti bych mu dala tak dvojku. Na druhou stranu ale vlasy nesplepuje, jsou po nanesení krásně jemné a večer se pak vlasy lehce rozčesávají. Sice to s účinky nijak nesouvisí, ale opravdu hodně se mi líbí obal. Výrobek bych určitě nedoporučila pro nějaké složité účesy, které by měli vydržet celý den.