got2b Beach Boy Styling guma 100 ml

Doporučená nabídka drostra.cz

Skladem • 1 varianta140 Kč100 % • 1 482 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 372 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 537 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta1 039 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta39 Kč99 % • 5 369 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 7 204 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč98 % • 2 941 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč9 447 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 151 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Typ

Druh vlasů
pro všechny typy vlasů
Stupeň fixace
střední fixace

Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte - dopřejte si péči jako ze salónu!

2zákazníci nedoporučují produkt

• Dobrá konzistence

• Vynikající
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Vlasy tvaruje výborné není mastný . Vyhovuje mi

• Praktická krabička
    • Hezky voní
    • Moje vlasy vypadají mastně
    • Nedrží, i když se dá stále upravovat

Tuto gumu jsem používal cca rok. Ráno jsem si dal trochu do dlaní a rozetřel a pak nanesl na vlasy. Účes jsem si vytvaroval, ale během dne mi účes opadl a tak jsem se ho snažil vrátit do původního tvaru, ale bohužel. Zkusil jsem si dát více i opravdu málo a výsledek byl buď, že to nedrželo a nebo jsem vypadal jak omastek.
    Navíc pokud špatně rozetřete ve dlaních, tak můžete mít na vlasech bílé zbytky gumy a opravdu to nevypadá hezky.

• není to špatná pasta,ale určitě jsou lepší v eshopech
    • Zanechává pěkný bor.el ve vlasech! a taky šedé skvrny
    • špatně se vymývá

Využíval jsem jen polovinu,už mám jinou pastu.Ale na druhou stranu dá se s nim vytvořit fajn účes,jenže jsem si pořád musel mýt vlasy

• Nejlepší a nejkvalitnější produkt!! Účes drží, vlasy se nemastí a při použití šampónu jde snadno vymýt!!

the best!!

• Vydrží dýl než jiné styling přípravky,co jsem poslední dobou kupoval
    • těžko to jde umýt z vlasů

Tato pasta je dostupna v našich drogeriích.Tvaruje s sní dobře,ale znám už lepší.Mám ji doma a abych řekl pravdu,moc ji nepoužívám,mám totiž jiné,ale tím neříkam,že by byla špatná. 75 % bych jí dal.