got2b Instatnt volumizer vlasový pudr pro objem 10 g

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 520 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 071 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč93 % • 346 recenzíDalší informace

silná fixace
Účinek
pro objem vlasů

• , zakoupeno v Notino

• Lepí vlasy , nenadycha spíše zničí !

ještě jsem nepoužila

Stupeň fixace
silná fixace
Účinek
pro objem vlasů

Změň svůj styling a nafoukni objem do nových výšin s pudrem na vlasy pro dokonalý objem Powder'ful od got2b. Revoluční receptura obalí každý vlas a vytvoří tak maximální objem již od kořínků a to okamžitě!

• , zakoupeno v Notino

• Lepí vlasy , nenadycha spíše zničí !

ještě jsem nepoužila

• Pokud jdu večer do divadla nebo na večírek a nemám čas, tak je to docela dobré - na nějakou chvíli pudr vlasy trochu načechrá a účes docela drží.
    • "Ohromující" objem se nekoná, navíc je dobré si ihned po příchodu vlasy umýt - jsou nepříjemné, ulepené - do čistého povlečení ne!

Cena neodpovídá výsledku.

• slepuje vlasy
    • mastí vlasy
    • žádný objem

Tak tohle se vážně nepovedlo. Určitě nedoporučiji.

• Pro kratší vlasy možná fajn
    • Požadovaný objem se nekonal
    • Ulepené vlasy
    • Po použití umaštěné vlasy
    • Vlasy strašně cuchal

Tento produkt určitě doporučit nemohu. Po dlouhé době jsem ho opět včera vyzkoušela a ze začátku jsem byla celkem spokojená. Tak po čtvrt hodině, ale objem úplně zmizel, vlasy se uplácly k hlavě a byly nechutně ulepené a nepříjemné na dotyk. Druhý den byly naprosto příšerné. Úplně zacuchané a strašně umaštěné. Do kratších vlasů by byl možná ok. Ale pro po lopatky dlouhé vlasy absolutně nepoužitelné. Za mě už nikdy více, tento typ produktů.

• stačí aplikovat malé množství, takže poměrně dlouho vydrží
    • trošku objem zvětší
    • pudr už v rukách zprůhlední, takže nezanechává žádné bílé stopy ani nezesvětluje
    • vlasy se po něm mastí (nejlepší bude do čerstvě umytých vlasů)
    • žádný zázračný objem jako z obrázku na obalu se nekoná
    • je mi docela nepříjemné ho ve vlasech mít (pro ten mírně ulepený nebo mastný pocit), stejně jako suchý šampón

Při prvních pár použitích jsem byla dost zklamaná. Kouzlo je nejspíš i ve správné aplikaci. Chce to s ním trošku experimentovat nebo mrknout i na nějaký návod na Youtube apod. Spíš podpoří objemnější vlasy, než že by zachránil pár "zplihlých chlupů" :D.

• + solidní objem vlasů + bez bílých stip pudru + stačí použít málo přípravku - vydrží jen několik hodin Nemám výr...

Zobrazit celou recenzi na www.kosmetanda.cz

• stačí malé množství
    • objem jsem moc nezaznamenala
    • po aplikaci rukama ,,vržou" od pudru prsty

nic moc

• Objem i požadovaný účes drží (nesmí zvlhnout)
    • Špatně se aplikuje
    • Občas výskyt bílých stop

Jsem s tím spokojená. I přes vysokou cenu a malé balení, vydrží dlouho (dle struktury a délky vlasů). Požadovaný objem udělá a to i dlouhodobě. Při aplikaci ale pozor na výskyt nevstřebaného prášku, který dělá nevzhledné bílé skvrny,ale pokud se vyčeše tak zmizí. Můžu doporučit všem co bojují se zplihnutými vlasy.

• Slepuje vlasy
    • nedodává objem
    • vysoká cena
    • malé balení

S tímto výrobkem (do kterého jsem vkládala poslední důvěru o tom, že moje vlasy budou konečně objemné) jsem opravdu nespokojená. Pokud aplikujete pudr nejdříve na ruce, tak už tam začne působit, takže do vlasů vetřete tak max. nepříjemnou práškovou pastu, která vlasy akorát slepí a uplácá je. Přes všechny snahy je nevyčesatelný (až po umytí vlasů - a to byl též nadlidský výkon). Pokud zvolíte aplikaci přímo na hlavu, tak jen Ti nejlepší z nejlepších dokáží do vlasů nasypat chtěné množství pudru. Na to co jsem očekávala jsem opravdu nadmíru nespokojená a pokud chcete do tohoto výrobku vložit svoje úsporu, využijte to raději na kadeřnici, protože tohle je opravdu jen ztráta peněz a času. Tento výrobek rozhodne NEDOPORUČUJI ani v těch nejzoufalejších případech.