Joanna Styling Guma na vlasy pro kreativní stylizaci vlasů super silná 150 g

Typ
vosky
100 g

• , zakoupeno v SKY BLUE, s. r. o.

• perfektně drží, lepší jsem neobjevila.
    • Běžně v obchodech není moc k dostání.

Tento produkt používám už léta a lepší jsem zatím nenašla. Vyzkoušela jsem jích hodně.

• Super drží.

Zase si ho tady koupim..

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• perfektne drzi

pouziva ji syn a je velmi spokojeny

Typ
vosky
100 g

Joanna Styling - Guma pro kreativní stylizaci vlasů. Extra tvarovací. Obsahuje AVC komplex a UV filtr. Má perfektně zpevňující účinek a dává vlasům požadovaný tvar.

• , zakoupeno v SKY BLUE, s. r. o.

• perfektně drží, lepší jsem neobjevila.
    • Běžně v obchodech není moc k dostání.

• Super drží.

Zase si ho tady koupim..

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• perfektne drzi

pouziva ji syn a je velmi spokojeny

• Suprovní :-)

Super nákup ..

• nic jen čislo 69korun.
    • mam uplně kratke odbarvovane vlas na střibrno.Tato guma je nejhorši co jsem kdy měla.vlasy absolutně slehnou za par hodin,jsem zvykla rozetřít v dlani a projet si celou hlavu uliznout ofinku jak to ma erbova a zbytek decentně upraveně rozcuchat...bohužel s timhle to nejde.zustavam u osisu..a jsou pak brutalně vysušeny- matny .Takže hooooodně lesku pro ty co do toho pujdou .(je mi 34)

doporučuji přidat 50 kč a investovat do opravdu prověřene značky.těch 50-60kč je těch poslednich co člověk vrazi do vlasu.

• , zakoupeno v Vše na vlasy

• chová se podobně jako gel, ale nelepí
    • skvělé na tvarování

Dřív jsem používala často gel na vlasy, pro udržení účesu, nyní mi stačí tato guma.
    Nelepí
    Je fakt super

• , zakoupeno v Vše na vlasy

Gumu používím již několik let, je super...hezky drží a vůbec není vidět na vlasech!

• , zakoupeno v TREND VELKOOBCHOD

• Používám tento výrobek na doporučení mé kamarádky již dlouhou dobu a určitě nebudu měnit. Konečně výrobek, který mi beze zbytku vyhovuje a hlavně nemastí vlasy jako některé podobné výrobky známých značek... a že jsem jich už vyzkoušela...