L'Oréal Volume Architect Tvarující spraylotion pro plný a nadýchaný objem jemných vlasů 150 ml

Typ
Druh vlasů
pro jemné a řídké vlasy

• Jen samá spokojenost.
    • Nevýhoda žádná.

Používám asi dva roky, jsem spokojená, proto nákup opakuji. Hezká vůně, lehký, dobře se tvaruje účes přes kartáč s fénem. Ostatním doporučuji.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Produkt opravdu funguje. Vlasy jsou nadýchané. Je to znát na celkovém objemu.
  • , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Poprvé jsem zakoupila tento produkt a jsem spokojená, splňuje očekávání, tedy nadzvedl vlasy od kořínků a účes získal pěkný objem.

Typ
150 ml
500 g
Druh vlasů
pro jemné a řídké vlasy

Tvarující sprej s nádherně svěží vůní broskví a fíků zpevňuje účes a dodává mu strukturu, přitom vlasy zanechává hedvábné hebké na dotek. Účes je po použití nadýchaný díky přirozené fixaci (stupeň 3), s volným pohybem bez slepení vlasů. Lehce a beze zbytků se z vlasů vyčesává. Chrání před teplem při fénování. Ideální pro jemné a zplihlé vlasy bez objemu.

• Jen samá spokojenost.
    • Nevýhoda žádná.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Produkt opravdu funguje. Vlasy jsou nadýchané. Je to znát na celkovém objemu.

• úžasný a krásně voní
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Výborné výsledky, ohledně zvětšení objemu vlasů a zároveň výtečná ochrana před teplem. Jsem velmi spokojená.
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

• příjemná vůně, neslepuje vlasy
  • , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Je to pro mne rychlé tvarování účesu s dobrým výsledkem.

Nejsem nijak zkušená odbornice,spíše laik,používala jsem spoustu podobných produktů,ale z tohoto jsem nadšena.
    Náhodou jsem objevila na počítači zn.Loreál a tak jsem si to zadala a sprej byla na světě.
    Ano,pro mne to byla dobrá koupě a i cena odpovídá kvalitě.Hodí se hlavně pro úpravu vlasů.
    Funguje opravdu dobře,lépe než jsem očekávala. Doporučila jsem ho dál.

• , zakoupeno v Notino

• krásně voní, ale žádný velký objem nepozoruji
  • , zakoupeno v Notino

použitím tohoto výrobku - L'Oréal Volume Architect Tvarující spraylotion - je účes trvanlivější s nadýchaným, větším objemem, doporučuji všem

• , zakoupeno v Bezvavlasy

napomáhá k hedvábnějším vlasům při stylingu, krásná voní