Lybar Extra silně tužící lak na vlasy 400 ml

Lybar lak na vlasy 400 ml Extra silně tužící 5  Lybar lak na vlasy 400 ml Extra Hard je extra silně tužící lak na vlasy o tuživosti 5/6. Vlasy neslepuje, poskytuje UV ochranu,...
Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

500 g

• , zakoupeno v diskont drogerie

Používám již roky a nerada měním, jsem moc spokojená

• , zakoupeno v VMD

• Účes dobře drží, používám mnoho let .
  • , zakoupeno v VMD

Produkt jsem si vybral jako adhezní vodou omyvatelný lak pro svoji 3D tiskárnu. Obrobek díky němu dobře drží na skle. Mám s ním dobré zkušenosti. Sprej mi vydržel 11 měsíců.
    Určitě si ho koupím zas. Oproti 3D laku je mnohem levnější.
    Jsem s ním velmi spokojen.

Typ
laky
Objem
400 ml
500 g

Lybar lak na vlasy 400 ml Extra silně tužící 5

Lybar lak na vlasy 400 ml Extra Hard je extra silně tužící lak na vlasy o tuživosti 5/6. Vlasy neslepuje, poskytuje UV ochranu, vlasy vyživuje a dodává jim antioxidanty. Lak navržen tak, aby vlasům dodával maximální fixaci, která vydrží po celý den. Vlasy neslepuje, snadno se vyčesává a vymývá. Složení s UV filtry a vitamíny vlasy chrání a vyživuje, udržuje je zdravé a lesklé.POUŽITÍ:Aplikujte plynulím pohybem ze vzdálenosti 20-30 cm na vlasy.SLOŽENÍ:Složení viz Ingredients na zadní straně výrobku.UPOZORNĚNÍ:Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí.ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Zcela prázdný a čistý kovový obal je možné recyklovat prostředictvím kontejneru pro kovy (kovové obaly)popř. ve sběrném dvoře. Neodhazujte do volné přírody. Chraňte životní prostředí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 26 053 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v diskont drogerie

Používám již roky a nerada měním, jsem moc spokojená

• , zakoupeno v VMD

• Účes dobře drží, používám mnoho let .
  • , zakoupeno v VMD

Určitě si ho koupím zas. Oproti 3D laku je mnohem levnější.
    Jsem s ním velmi spokojen.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 271 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta94 % • 26 053 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v VMD

• Mám jemné vlasy. proto mi vyhovuje tento lak.
  • , zakoupeno v VMD

S lakem Libar extra silně tužícím jsem moc spokojená a nemohla jsem ho nikde sehnat.

• xxx