Moroccanoil Curl Defining Cream 250 ml

Krém je určený pro přirozeně kudrnaté vlasy a vlasy po trvalé. Dodává vlasům objem, pevnost a nádherný lesk...
Garantovaný nákup z Parfum.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 387 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 541 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 512 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 28 710 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 57 159 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta19 Kč98 % • 13 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč63 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 129 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč91 % • 770 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Definuje vlny
    • Nelepí
    • Nezatěžuje ani nevysušuje vlasy

Skvělý a lehký krém, který nádherně definuje vlny a přitom je nezatěžuje. Vlasy krásně vyživí a nejsou po něm suché ani krepaté. Vyzkoušela jsem mnoho výrobků na kudrnaté vlasy a tento považuji za nejlepší. Nenechte se odradit vyšší cenou, výsledek opravdu stojí za to.

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Moje první zkušenost s tímto produktem této značky a jsem nadšená!!! Vlasy jsou krásně vlnito-kudrnaté a nejsou vysušené jako po některých jiných, mnou zkoušených značkách. Navíc překrásně voní. Produkt není levný, ale rozhodně stojí za to!!!!

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Příjemný a lehký krém
    • Blny hezky definuje
    • Vlasy nezatěžuje
    • Vhodný i na jemné vlnité vlasy

Mám jemné, ale kudrnaté vlasy. Tento krém mi pomáhá kudrliny definovat, ale zároveň je velmi lehký, takže vlasy nezatěžuje a nejsou pak zplihlé. Můj oblíbený výrobek od této značky, budu kupovat znovu.

Typ
Druh vlasů
pro vlnité a kudrnaté vlasy
Účinek
pro uhlazení vlasů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Příjemný a lehký krém
    • Blny hezky definuje
    • Vlasy nezatěžuje
    • Vhodný i na jemné vlnité vlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

nejlepší produkt na kudrnaté vlasy, který jsem kdy měla, drží vlny, neslepuje, nekrepatí, toto je top výrobek s příjemnou vůní