Olaplex Bond Smoother 6 bezoplachový stylingový krém 100 ml

TOP 30 v kategorii Stylingové přípravky

Olaplex Bond Smoother 6 bezoplachový stylingový krém 100 ml

OLAPLEX® NO.6 BOND SMOOTHER Poznejte pocit hebkých, jemných a dokonale ovladatelných vlasů. Uhlazující regenerační a stylingový krém Olaplex No.6 Bond Smoother eliminuje...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 4 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 423 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 555 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta19 Kč98 % • 13 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 147 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč527 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 046 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč96 % • 1 722 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 211 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 625 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 329 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 935 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 4 310 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 120 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 483 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 13 602 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 692 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 210 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 183 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Typ
Účinek
proti krepatění vlasů

• Krásně drží tvar nelepí
    • Moje vlnité vlasy konečně mají šmrnc
    • Musím tento produkt vychválit až do nebe hodně mi pomohl napravit vlasy produktu jsem se bála a hodně rozmyšlea než jsem ho koupila ale po aplikaci na moje zničené melirem vlasy to pomohlo jsem hrozně spokojená
    • Hned jsem objednala další balení

pro barvené vlasy
Účinek
proti krepatění vlasů

OLAPLEX® NO.6 BOND SMOOTHER

Poznejte pocit hebkých, jemných a dokonale ovladatelných vlasů. Uhlazující regenerační a stylingový krém Olaplex No.6 Bond Smoother eliminuje krepatění vlasů a redukuje poletující vlasy až na 72 hodin. Poskytuje vlasům hydrataci a účinně chrání před nepříznivými vlivy i tepelným stylingem. Také pomůže urychlit vysoušení, uhladí a zjemní vlasové vlákno a to vše bez zatížení vlasů. Krém neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, lepek a oleje. Vhodný i pro vegany.

Vlastnosti:

• Hydratuje vlasy bez zatížení
  • eliminuje krepatění vlasů
  • chrání a posiluje vlasová vlákna
  • dodává lesk a zlepšuje ovladatelnost vlasů
  • pH neutrální
  • urychluje fénování
  • neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, lepek a oleje
  • vhodný i pro vegany

Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate - patentovaná složka vyvinutá Olaplexem, opravuje a regeneruje poškozené vazby uvnitř vlasu, posiluje a chrání.

Olej ze zeleného čaje - poskytuje výživu a zlepšuje vstřebávání látek.

Kokosový olej - má hydratační účinky.

Vitamín E - chrání před stárnutím vlasů.

• Použití: Aplikujte malé množství do dlaní a vmasírujte ho do vlhkých vlasů do délek až po konečky.
  • Výrobce: Olaplex

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 492 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

• skvěle vyhladí a ošetří vlasy
    • všechny produkty Olaplex jsou fantastické
    • za mne nejlepší produkt na krepaté vlasy
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 492 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Velmi mile mne překvapil, po aplikaci byly vlasy krásně jemné, dobře se rozčesávají a to mám dost vlasy narušené melirovanim a i po následné úpravě fénem krásně uhlazené. Za mě velká spokojenost.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Špičkový produkt, vlasy nejsou porézní a suché.. Bez tohoto výrobku se již neobejdu, výrazně lepší kvalita vlasů, které mám kudrnaté a lehce poškozené odbarvováním

TOP výrobek pro zlepšení kvality suchých a poškozených vlasů

• Krásná vůně
    • Stačí malé množství, dlouho vydrží
    • Vlasy jsou po něm úžasné
    • Vyšší cena

Celá řada produktů je naprosto boží, vlasy jsou jako od kadeřnice, krásné a lesklé, navíc krásně voní a je opravdu hustý, takže i na moje vlasy do půlky zas stačí opravdu malé množství. I přes vyšší cenu si tyto produkty určitě občas ráda dopřeju.

• uhladí
    • voní
    • vlasy jsou po použití krému jemné
    • nemastí se rychleji než normálně

• kvalitní produkt