Redken fixační sprej Forceful 23 400 ml

Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč694 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 092 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 498 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace

extra silná fixace

spokojenost....

Poměrně velké balení, uvítala bych i menší variantu

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Asi nejlepší lak co jsem za 25let měla.. Vlasy nosím rozcuchany mám kratší - patka druhá strana vyholena potrebuju aby mě to drželo.... a drží příjemně.. Nic tvrdyho jako drogerkovy dreky slepeny. Vybornej budu zůstávat u tohodle laku. (vyhovoval mi doteď matrix)

Značka
Účinek
tvarující
Stupeň fixace
extra silná fixace

Jak vytvořit účes, který vydrží a zároveň vlasy ochrání před vlhkostí a zabrání tak krepatění? Velmi snadno. Postačí vám k tomu lak na vlasy pro extra silné zpevnění Redken Strong Hold. Nabízí silnou fixaci, vlasy udrží hladké celý den a díky obsahu vitamínů chrání barvu vlasů před vyblednutím.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

spokojenost....

Poměrně velké balení, uvítala bych i menší variantu

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Profesionální kosmetika

Zatím používám produkt krátkou dobu,nemohu tedy objektivně hodnotit.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• pevně drží, ale vlasy jsou pružné
    • obsahuje parabeny
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

• vyhovuje mojí kvalitě vlasů
    • nic nemám

spokojenost

• cena naprosto odpovídá kvalitě
    • vlasy dostanou krásný lesk a nejsou slepené
    • dělám si lokny, které když přestříkám, neplihnou a neztrácí tvar (s laky z drogerky se vůbec nedá srovnávat, po nich se mi vlasy slepovaly, plihly už po hodině a smrděly specifickou vůní přísad)
    • na jemné vlasy naprostá špička
    • nevoní zrovna příjemně, ale vůní rozhodně vede před výrobky z drogerie

Už nikdy nepoužiji jiný lak!

• Dobře drží účes.
    • Opět cenově pro mne znevýhodněný.

Nelepí vlasy, dobře drží účes.

• , zakoupeno v Notino

• lak mám vyzkušený a vyhovuje mi
    • je dobrý pro jemné vlasy

značka produktu
    výborný pro jemné vlasy
    dobře
    dobře drží tvar a nezatěžuje

• , zakoupeno v Notino

• - neslepuje vlasy, účes vypadá po použití přirozeně, lak krásně voní
    • - na české poměry trochu vyšší cena, ale ta je vyvážena kvalitou

Lak mi před několika lety doporučila v zahraničí moje kadeřnice. Jsem ráda, že ho seženu i v České republice. S lakem jsem maximálně spokojená, je to bez nadsázky nejlepší lak, jaký jsem kdy používala. Už jsem ho doporučila několika svým kamaradkám i své matce.