Revlon Pro You Hold Mousse Volume 400 ml

pro jemné a řídké vlasy
Stupeň fixace
silná fixace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

konečně jsem kápla na tužící pěnu na vlasy, která fakt pomůže i jemným vlasům, uvidím až mi trochu poporoste střih

po použití šamponu mám hebké a lesklé vlasy

silná fixace

Pro You Volume Styling Mouse - Silně tužící pěna pro objem

• zaručuje maximální fixaci
  • nezatěžuje vlasy
  • dodává lesk a objem slabým vlasům
  • umožňuje flexibilní závěrečný styling
  • chrání před vlhkostí
  • nezatěžuje vlasy
  • vhodné pro vlasy, které chtějí získat objem a lesk

Použití:

Naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů. Upravte jako obvykle.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

po použití šamponu mám hebké a lesklé vlasy

Po v foukání mám krásně objemné vlasy které ani ve vlhku neplihnou

• Snadná úprava vlasů

• Neskutečný objem po vyfoukani

Výborný výrobek

• , zakoupeno v Krasa.cz

• kvalitní, vlasy jsou perfektní po vyfoukání

stálice v mé koupelně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Použila jse zatím jenom dvakrát ale očekávání toto tužidlo splnilo.Hustá,vonavá pěna která funguje.Navíc mě ušetřila další finance za objemový sprej,protože při fénování s hlavou dolu,jsem měla úžasný objem.

Rozhodně můžu doporučit.Pár pěnových tužidel jsem už vyzkoušela ale toto zatím vede.Budu určitě nadále.
    A tato značka má jeden velký bonus.V koupelně se opravdu vyjímá.Jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

Velice dobrý účinek, vlasy netrpí.