Tigi Catwalk Sleek Mystique Haute Iron Spray 200 ml

0 g
Druh vlasů
pro nepoddajné vlasy

• , zakoupeno v Notino

vyhovuje mi, že je výrobek ve spreji, na vlasech udělá jemný film, nesmí se to přehnat s množstvím jinak jsou vlasy mastné. Hezky voní. Ochrana je pro mne dostačující, výrobek mám již po třetí a jsem spokojená

• Vlasy se lesknou
    • Nesmí se to přehnat z množstvim

Vlasy jsou skutečně chráněné, sprey udělá jemný film, hezky voní, jen pozor nesmí se to přehnat s množstvim, vlasy jsou pak mastné

• hezky voní i další dny, vlasy uhladí, sprey se rozprostře na celé vlasy

200 ml
0 g
Druh vlasů
pro nepoddajné vlasy

Sprej na vlasy Catwalk Sleek Mystique Haute Iron Spray je speciálně navržen pro žehlení a tepelnou úpravu nepoddajných vlasů. Obsahuje účinné ochranné složky, které jsou aktivní i při teplotách přes 230 °C. Jeho složení je navíc ultra lehké, takže vlasy nezatěžuje.  Navíc vlasy silně fixuje a zaceluje jejich poškozený povrch. Aktivní látky: výtažky z liči – regenerují vlasy, japonský zimolez – posilují je, olej z rýžových otrub – uhlazují a chrání vlasy.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Vlasy se lesknou
    • Nesmí se to přehnat z množstvim

• příjemná vůně
    • dodává vlasům lesk
    • mastí vlasy

Sprej hezky voní, vlasy jsou po vyžehlení hebké a lesklé. Mám s ním jen jeden, zato celkem zásadní problém, mastí mi vlasy. Znovu nekoupím.

• hezky voní i další dny, vlasy uhladí, sprey se rozprostře na celé vlasy
    • malinko mě po něm pak vlasy elektrizují

doporučuji vyzkoušet

Krasne voni, nelepi

• , zakoupeno v Notino

• krásně voní, chrání vlasy před extrémním teplem z fénů/žehliček/kulem...
    • má dodat vlasům lesk, což splňuje, ale možná příliš moc- mě vlasy celkem dost zamastí...
    • vlasy jsou po něm hodně jemné a moc nedrží

znovu si ho nejspíše nepořídím, hodně mi mastí vlasy, které pak nedrží... možná by mohl méně vadit dlouhým a suchým vlasům...

• lesklé vlasy
    • mastné vlasy

pokud má někdo husté a suché vlasy tak ano. Nedoporučuji na řídké vlasy

• , zakoupeno v NaVlas.cz

ok

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• výborně chrání vlasy před poškozením při želení
    • vyšší cena

za slušný peníz skvělá kvalita

• Vlasy jsou po uschnutí lesklé
    • Nemůže se dávat do suchých vlasů
    • Vůně
    • Vysoká cena

Od tohoto výrobku jsem čekala mnohem více. Mohu ho používat jen do mokrých vlasů, protože suché vlasy strašně zmastí. Určitě si ho už nekoupím