Wella Perm Curl It Intense 250 ml

Creatine+ Curl C - Pro podporu vln Trvalá ondulace Wella Professionals Creatine+ Curl (C) s novou technologií Creatine+ poskytuje vlasům trvalou ondulaci a zároveň je posiluje...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Top nabídka

Skladem • Více variant% Slevový kód49 Kč97 % • 275 238 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč99 % • 949 recenzíDalší informace

pro vlnité a kudrnaté vlasy

• , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

Produk používám už dlouho a jsem spokojená

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Jsem velmi spokojená, výrobek mi usnadňuje péči o účes, obzvlášť v létě, kdy chodím často plavat.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Trvalá je velmi kvalitní, krásně chytla, ale vlasy mi nezničila, vlasy jsem si natočila na magické natáčky a vytvořily se mi krásné prstýnky. Určitě si koupím stejnou značku znovu.

Určení
pro ženy
Objem
250 ml
Druh vlasů
pro vlnité a kudrnaté vlasy

Creatine+ Curl C - Pro podporu vln

Trvalá ondulace Wella Professionals Creatine+ Curl (C) s novou technologií Creatine+ poskytuje vlasům trvalou ondulaci a zároveň je posiluje a chrání.

Čím se trvalá ondulace Wella Professionals Creatine+ Curl vyznačuje?

• určeno pro barvené a oslavené vlasy,
  • díky nové technologii je velmi šetrná k vlasům,
  • propůjčuje dokonalé kudrliny na dlouhou dobu,
  • posiluje a chrání vlasy,
  • navrženo pro použití s přípravky Wella ProfessionalsPLEX.

Jak trvalou od Wella Professionals správně používat?

Přípravek je určený výhradně pro profesionální použití. Postupujte dle instrukcí v balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

Produk používám už dlouho a jsem spokojená

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: