Nejnovější recenze ze sekce Stylingové přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Objem
  • Sušší vlasy

Produkt je skvělým pomocníkem při stylingu vlasů, který Vám podpoří objem. Dá se použít i místo suchého šamponu. Jediné co mě osobně vadilo, že jsem měla pocit, že moje už tak suché vlasy byly po použití ještě sušší. Doporučila bych tedy na vlasy hydratované a zdravé :-)
Pokud takové vlasy máte, určitě s tímto produktem nešlápnete vedle a budete spokojené.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Příjemná vůně laku
  • Vydrž po celý den
  • Přirozený "look"
  • X

S lakem na vlasy jsem naprosto spokojená. Nejen že vydržel celý den, ale navíc se poté jednoduše vyčesával. Jako velký klad hodnotím, že se vlasy po nánosu laku neslepí . Nakonec bych chtěla vyzdvihnout i krásnou vůni. Po zkušenosti s lakem na vlasy HOLD- UP ho můžu jedině doporučit, byla jsem s ním maximálně spokojená. O jiném laku už nemusím ani přemýšlet.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• fixace
  • vuně

TOMAS ARSOV HOLD-UP lak na vlasy 300 ml - před vyzkoušením jsem měla od tohoho laku na vlasy očekávání alespoń takové, jako od běžných laků na vlasy, bohužel po vyzkoušení dosti velké zklamání - vlasy jsou vysušené, textura vlasu bez života, vůně chemická nepříjemná

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Dokonalá vůně
  • Absorbuje mastnotu z vlasů
  • Hezky povzbudí účes
  • Skutečně dodá objem
  • Vlasy jsou po něm trochou hrubé

TOMAS ARSOV GRIPPED suchý texturizační sprej nádherně voní. Dá se použít i jako suchý šampon, ale jen zlehka a jemně, když to přeženete tak jsou po něm vlasy hrubé a dost zmatňuje, krásně absorbuje mastnotu z vlasů a dodá jim svěžest, funguje trochu jako lehký lak na vlasy, který krásně osvěží vlasy a zároveň dodá objem.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Neslepuje vlasy
  • Dá se z vlasů krásně vyčesat
  • Nedělal šupinky po vyčesání
  • Vůně

Lak na vlasy Tomas Arsov mě oslovil tím, že je bez silikonů, lehce vyčesatelný, což můžu z vlastní zkušenosti potvrdit a také nevytváří šupinky, když ho vyčesáváte. Neslepuje vlasy tzv. do betonu, ale příjemně je zlakuje, tak aby drželi na svém místě, což za mě bylo TOP. Jediné mínus, které jsem na něm našla byla vůně, která mě osobně dost vadila, protože byla velice pronikavý.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Balení
  • Překvapilo mě, že je to trochu i jako lak na vlasy

Suchý texturizační sprej je i trochu lak na vlasy, takové 2v1 :)
Textura spreje je super, po nástřiku na vlasy nezanechává žádné stopy.
Vůně se mi úplně nelíbila, trochu jak od kadeřníka, ale jiné suché spreje voní mnohem lépe.
Ale výsledek vlasů je super, opravdu mastný vlasy jsou po použití pryč a přichází lehký objem.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• Neslepuje vlasy
  • Krásně drží
  • Vlasy jsou po použití lesklé
  • Dá se vyčesat
  • Nevím o ničem

Zatím nejlepší lak, který jsem doposud vyzkoušela. Nádherně voní, vůbec neslepuje vlasy, ale zároveň krásně drží účes, vlasy jsou krásně lesklé. Pokud se Vám během dne vlasy krepatí, tak s tímto pomocníkem rozhodně nebudou. Večer se dá jednoduše vyčesat.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Výdrž
  • Funkce
  • Slepuje vlasy

TOMAS ARSOV GRIPPED suchý textirizační sprej má příjemnou nasládlou vůní, obsorbuje veškerou mastnotu a udělá úžasný objem. Akorát vlásky trošku slepuje ale ne moc že by vlasy nebyly potom krásné. Určitě doporučuju vlasy vypadají jako po umytí a jestě s ohromným objemem.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Vzhled
  • Lehkost účesu
  • Drží účes
  • Rychle schne

Tento lak na vlasy jsme vyzkoušela a jsem velice překvapená. Vlasy vypadají přirozeně, neslepene, vzdušně. Účes krásně drží několik hodin. Krásné voní, takže žádný dráždivý kašel při použití To toho laku nehrozí. Výrobek je navíc bez silikonu což je velké plus.

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray lak na vlasy 500 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Berenika

• Rychlý výsledek
  • Nezanechává skvrny
  • Okamžitý svěží pocit
  • Ocenila bych menší balení do kabelky

Tento GRIPPED suchý texturizační sprej můžu vřele doporučit. Jeho největší předností je snadná úprava mastných vlasů bez objemu. Opravdu rychle Vás zachrání v situaci, kdy chcete vypadat i po celodenním shonu dobře. Není čas ztrácet čas mytím a foukáním? Právě v tuto chvíli stačí použít sprej GRIPPED?

Ověřený zákazník Testuj.to Jiřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Balíček přišel krásně zabalený a navoněný.
  • Krásná vůně
  • Lehká manipulace
  • Skvělý výsledek.
  • Dodá objem vlasů
  • Na nic jsem nepřišla.

THOMAS ARSOV GRIPPED suchý texturizační sprej krásně zbaví mastnoty vlasů a dodává objem.
-Balíček přišel krásně zabalený a navoněný. Vlasy zbaví mastnoty, ale zároveň dodává lesk a objem. Zároveň slouží trochu jako lak na vlasy, takže na případný styling je taky super. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• vůně
  • nelepí
  • silně fixuje
  • nemám co vytknout

Po použití lak velmi rychle zaschne a vůbec nelepí. Efekt na vlasech je velmi přirozený. I předto že velmi síně fixuje vlasy, tak je nezatěžuje a velmi dobře drží objem. Co oceňuji je že se velmi dobře rozčesává a nezanechává slepené vlasy. Za mě i velké překvapení, že lak nesmrdí jako běžný lak na vlasy, ale naopak mi připomíná vůni jednoho luxusního parfému, což je pro mě obrovské plus. Vlastně mu nemám co vytknout…Tento lak si koupím znova. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Lehkost
  • Není to na těžké vlasy a náročnejší účesy

Ma zkusenost s lakem na vlasy od Tomase Arsova HOLD-UP 300ml splnuje co ma v nazvu. Nelepi, je lehky a opravdu dela na vlasech prirozeny dojem. Lak na Vlasy plni svuj ucel pro me na lehke zafixovani napriklad poletujici vlasy kolem usi, kdyz mam culik. Nevydrzel vsak na mych vlasech moc dlouho a na lokny pri mych tezkych vlasech vhodny neni bohuzel.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Nevysušuje pokožku
  • Textura
  • Opravdu transparentní
  • Snadne pouziti
  • Vydrží celý den
  • Sper na styling
  • Jemná tryska

Super produkt. Snadno se aplikuje díky šikovné jemné trysce. Styling s nim vytvořím snadneji a lip než s lakem na vlasy, diky jeho struktuře, nelepí a vlasy po něm nemám ztvrdlé. Vydrží bez problému celý den, nevysušuje pokožku hlavy a nesvědí. Je opravdu transparentní, což je pro mě důležité, mám zrzavé vlasy a nemůžu mít suchý šampon který zanechává bílé skvrny, ani hnědý tónovaný. Krásně a dlouho voní. Jsem nadmiru spokojena.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Vlasy nedrží příliš dlouho

Produkt mě bohužel příliš nenadchl. Po aplikování na vlasy chvíli drží pěkný objem, který po pár minutách opadne.
Plusem ovšem je, že sprej zlepší trošku texturu vlasů, vlasy nejsou tak roztřepené. Spíš budu používat jen jako suchý šampon. Má krásnou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Dobře se vyčesává
  • Nezanechává stopy ve vlasech
  • Lehká textura
  • Vůně

Produkt je velmi kvalitní. Skvělé nahradí lak na vlasy i suchý šampon. Má lehkou texturu, takže vlasy neslepuje k sobě, jako běžný lak na vlasy. Nezanechává ve vlasech "bílé stopy" jako obyčejný suchý šampon. Vlasy jsou po použití objemné a svěží jako po umytí. Po celém dni se snadno z vlasů vyčesává.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Zakoupeno v Testuj.to

• Snadná aplikace, neslepuje, oživuje, výdrž objemu vlasy i další den,
  • Prvotní intenzivní vůně, která se ale za malou chvilku změní v jemnou a příjemnou

Jsem velmi spokojená s výsledkem použití tohoto texturizačního spreje, i s jeho účinky na moje jemné vlasy. Použití je snadné a rychlé. Na rozdíl od jiných přípravků tohoto typu nezanechává po nanesení žádné bílé skvrny, jemné vlasy získají po rozčesání ztracený objem, nejsou slepené. I když je vůně ihned po aplikaci spíše intenzivní, zakrátko je jemná a příjemná.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Fixace
  • Lak trošku mastí vlasy

Produkt Hold up - lak na vlasy od Tomáše Arsova mě velmi překvapil. Lak fixuje celý den, vlasy po něm krásně drží a neskutečně voní. Lak nelepí, je lehký a vlasy se po použití laku dají krásně rozčesat. Komu se vlasy hodně mastí, tak s lakem opatrněji, lehce ty vlasy mastí.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25