Nejnovější recenze ze sekce Stylingové přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• nemám bílé vlasy
  • fixace
  • objem

Ještě jsem se nesetkala s tak kvalitním výrobkem, který se dá získat za rozumnou cenu v akci. Design je elegantní, ráda jej vystavím v chodbě nebo koupelně. Nemám z něj bílé vlasy jako z jiných. Vydrží celý den až do rána. Sprej vnímám jako fajn pomocníka, který voní a upraví mi navíc vlasy. Úprava vlasů je o tom, že jsou odmaštěné, drží tvar (nepoletují) a navíc získají objem.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Krásně voní
  • Nelepí
  • Bezvadně drží tvar účesu

Velká spokojenost s lakem, nelepí, jde bezvadně vyčesat, je lehký , krásně voní, rozhodně budu pravidelně kupovat, velmi mile mě překvapil. Doporučuji všem. Sympatická velikost nádoby, vhodný také na cestování. Pokud nestihneme vyčesat večer po akci, nic se neděje, ani ráno to není problém.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• vůně laku

Lak na vlasy od značky Tomas Arsov mě velmi mile překvapil.Ve srovnání s jinými laky na vlasy vlasy vůbec neslepuje.Má příjemnou vůni i složení.Jeho použití je velmi snadné a rychlé.Tento lak na vlasy zvládne zafixovat i složité účesy.Lak na vlasy doporučuji všem používat.Výsledný efekt je skvělý a ohromující.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Jednoduchý design

Skvělý produkt pro všechny ženy,které mají na spěch a chtějí vypadat skvěle! Sprej 2v1 je kombinací suchého šamponu a laku. Nezanechává žádné bílé skvrny. Vlasy nelepí, krásně drží a získají texturu. I jemné vlasy mohou mít objem. Mohu jen doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Nezanechává film
  • Vůně
  • Nepřišla jsem na nic :)

Lak má velmi příjemnou texturu, která nezanechává lepkavý film. Což já velmi oceňuji, protože lak používám na denní bázi. Líbí se mi i jeho vůně, která není agresivní, ale je jemná. Celkové vydrží na vlasech celý den, občas tedy musím přestříknout ofinu, ale to je moje chyba, protože si na ni furt šahám. Za mě rozhodně produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Design
  • Doba výdrže
  • Fixace účesu
  • Snadné vyčesání

Musím se s vámi podělit o své zkušenosti s lakem na vlasy HOLD-UP. Tento produkt mě úplně dostal. Nejen že má příjemnou vůni a krásný design lahve, ale hlavně...drží! Můj účes vydržel nejen celou pracovní směnu, ale i večerní setkání s přáteli, a přitom vlasy nebyly slepené a večer jsem lak bez problému vyčesala. Byla to skvělá změna oproti mým předchozím laků na vlasy. Karolína L.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• dobře drží objem
  • vlasy po něm nejsou tolik rozlétané
  • nevyhovuje mi, jako suchý šampon

Akorat velké balení, používám ho každý den a ubývá celkem pomalu, takže si myslím, že mi jedno balení vydrží poměrně dlouho. Vůně je příjemná, připomíná spíše pánskou vůni. Sprej drží velmi dobře objem a vlasy po něm nejsou tolik rozlétané, to je určitě velké plus. Jako mínus hodnotím to, že po něm vlasy trochu drhnou, takže ho jako suchý šampon nepoužívám, ale mastnotu absorbuje dobře, jak se píše na obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Množství
  • Aplikace
  • Dlouhotrvající efekt

Naprosto perfektní produkt, nejlepší suchy sprej s mnoha jinymi učinky. Konečně jsem našla něco co opravdu funguje na 100% , .. už nekoupim jiny...!! Sprej použivá i muj syn, na styling vlasu, jelikož ma krasnou vuni, trochu i jakoby do panské .. ale je naprosto božská
DOPORUČUJI, určitě neudělate chybu

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Krásně zabalené
  • Příjemná vůně
  • Dodává objem, který vydrží
  • Vlasy jsou dostatečně zafixované
  • Mohlo by více pohlcovat mastnotu

Suchý texturizační sprej moc doporučuji. Vlasy krásně drží tvar a jsou uhlazené. Vůně laku je velmi příjemná, na vlasech je nějaký čas cítit.
Lak vlasy neobarví, ovšem pohlcování mastnoty u tohoto produktu mě tolik nesplnila.
Nicméně produkt doporučuji! :)

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Výdrž
  • Nelepí
  • Nejsou tvrdé vlasy

Produkt doporucuji. Prvni, co vas mile prekvapi je prijemna vune, ktera se ve vlasech drzi cely den. Vlasy nejsou slepene ani tvrde, lehce je rozcesete. Muz taky zkousel pouzit a ten si sve kratke vlasy necese a nemel je vubec slepene. Oba dva, ja i muz, doporucujeme. Hlavne pro ty, kteri lak pouzivaji casto. Nebudou mit tak znicene vlasy jako od ostatnich laku.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Výdrž
  • Bezbarvý

Texturizační sprej můžu doporučit všem. Nejen,že dodá vašim vlasům objem, ale stejně dobře funguje i jako suchý šampon. A dalším plusem je, že dodá vlasům dlouhotrvající vůni. Pracuje se s ním snadno a ještě dlouho po jeho aplikaci jsem měla účes krásný a objemný. Jelikož mám tmavé vlasy, bála jsem se zda nebude po sobě zanechávat stopy, ale opak byl pravdou. Po nanesení jsem na vlasech neměla ani stopu po něm.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Objem
  • Elektrizující vlasy
  • Mastící vlasy

Produkty Tomas Arsov miluji. Mám šampon a kondicionér se zeleným čajem a za mě luxusní vlasy. Bohužel přípravek Gripped mi nesedl. Sice má krásnou vůni a dodá objem, ale po čase mi vlasy elektrizují a velmi se mastí. Zkoušela jsem produkt večer vyčesat, ráno ale vlasy velmi mastné, už nešly upravit. Mé vlasy jsou velmi jemné a mastící, tak možná na jiný typ budou super.

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

• objem vlasů
  • nemusím požít velké množství
  • vlasy drží tvar
  • nedělá fleky

Tento suchý texturizační sprej má velmi příjemnou vůni, nemusí se nanášet velké množství a hlavně nedělá fleky, což ocení tmavovlásky. Vlasy po něm drží tvar a účes vydrží. Když nanesete na mastné vlasy, dodá Vám objem, vlasy po něm nejsou splihlé a pokožka nesvědí.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Nelepí vlasy
  • Dobrá fixace a zároveň flexibilní
  • Krásné balení

Nejlepší lak na vlasy, který jsem kdy vyzkoušela. Měla jsem krásný lesklý účes, bez pocitu lepidlové helmy, který zkrotil mé nepoddajné vlnité vlasy. Má příjemnou vůni narozdíl od ostatních konkurenčních značek. Opravdu velká spokojenost s tím vším co lak na vlasy sliboval!

• Nelepí vlasy
  • Vůně

Na tento lak jsem se velice těšila jelikož jsem již četla pozitivní recenze. Když mi přišel hned jsem vyzkoušela. Vůně byla skvělá a vůbec ne nepříjemná. Což jako alergik ocením. Na vlasech není vůbec vidět vlasy zafixuje a podrží, jen ne celý den u dlouhých hustých vlasů jaké mám já. A další plus oceňuji rychlé a jednoduché vymytí z vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Rozprašovač
  • Velké balení
  • Snadno se vyčesává
  • Nic zásadního

Lak na vlasy hodnotím jako velmi dobrý produkt. Má příjemnou vůni, snadno se s ním pracuje. Večer nebyl problém lak z vlasů vyčesat, nezanechává nepříjemný tvrdý povlak. Velké balení 300 ml vám vydrží na dlouho. Přestříkala jsem si s ním navlněné vlasy od kulmy a vydržely mi celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Design
  • Práce se sprejem
  • Výsledky po použití
  • Špatně se smývá

Dlouho jsem neměla takhle pevný texturizační sprej. Vždy jsem zkoušela levnější produkty z drogerie, ale s tímhle jsem opravdu spokojená! Výborně drží objem a hezky voní. Jednoduše se s ním pracuje a zpevňuje vlasy. I při větším větru, mi účes drží bez známek rozcuchání. Doporučuji všem ženám, které chtějí mít objemu celý den!

• Neslepuje vlasy
  • Vůně

Už dlouhou dobu jsem po tomto laku na vlasy pokukovala a tak když jsem mi balíček přišel, moc jsem se těšila. Už na pohled je to velmi elegantní balení a pak jsem ho vyzkoušela. Ach ta vůně!!!! Celý den jsem byla do ní zahalena a kamarádky se ptala čím to vonim. A to, že to drží účes? To je snad jasné!! Doporucuji

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Velikost
  • Balení

Z testování tohoto spreje Tomas Arsov Gripped jsem opravdu nadšená.Nejenže skvěle natuží vlasy,zvětší a dodá jim objem,tak působí úžasně i jako suchý šampon.A ta nádherná vůně,tak mě dostala.Jsem velmi spokojená a sprej budu používat i nadále a určitě doporučovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Jemná vůně laku
  • Opravdu nelepí
  • Drží dlouho tvar
  • Snadno se vymývá

Lak vlasy opravdu neulepí a zanechává přirozený lesk. Mám husté vlasy a i po nanesení slabé vrstvy mi účes vydržel od rána do večera. Snadno se z vlasu vyčeše i vymyje. Rychle schne. Má jemnou vůni, která byla cítit i po celém dni. Nemám co vytknout, mohu doporučit.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25