Nejnovější recenze ze sekce Stylingové přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Obal
  • Struktura

Lak na vlasy Tomáš Arsov hold up je velice kvalitní výrobek.jeho složeni vyhovuje všem vlasům. Po použití laku jsou vlasy krásné lesklé a není vidět žádné známky používání laku,nelepí se nedělá žádné krusty ve vlasech. Lak krásně voní po celý den. Účes je stejný jak ráno tak večer

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Baleni
  • Aplikace
  • Použití

Revoluční novinka, kde nejsou žádné nedostatky! Ale tím myslím opravdu žádné! Texturizacni sprej nemá vůbec žádnou chybu a nelze mu nic vytknout. Vlasy po aplikaci krásně voní cely den!, sprej nezanechava žádné nevzhledne bílé skvrny a jako bonus se po aplikaci příjemne pracuje s vlasy. Za mě doporučuji! Buďte gripped!

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Okamžitý objem
  • Snadné použití
  • Nefunguje jako suchý šampon

TOMAS ARSOV GRIPPED suchý texturizační sprej je ideální pro použití na objem a texturizaci vlasů. Vykouzlí okamžitý a maximální objem, který vydrží. Na styling vlasů a objem není co vytknout. Krásná a jemná vůně, snadná aplikace. Zklamání ale je, že jako suchý šampon vůbec nefunguje.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• Lehkost spreje
  • Lehkost použití
  • Zadne bílé stopy ve vlasech

Jako první mě zaujala úžasná vůně.
Sprej se velmi snadno nanáší, vlasy jsou upravené a nadýchané jako by jste vyšli právě ze salonu.
Vlasy nezatěžuje.
Nezanechává žádné bílé stopy ve vlasech.
S žádný takovým sprejem jsem nebyla tak spojená.
Velmi doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Neslepuje
  • Malá výdrž

Tento lak na vlasy mě v první chvíli zaujal svou nádhernou vůní, je nasládlá, ale není nijak vtíravá. Lak nezanechává vlasy slepené, jako to bývá u jiných laků, není tedy na první pohled patrné, že ho ve vlasech máte. Výdrž není velká, je potřeba použít více produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Krásně voní
  • Nelepí
  • Jde dobře vyčesat

Ráno jsem si natočila vlasy do práce a účes držel po celý den. Za mě je lak naprosto parádní. Účes vydržel plus mi vlasy krásně voněly. Úžasný na tom všem je, že z účesu nebyla žádná slepenina. Lak vlasy vůbec nelepí k sobě a ještě k tomu krásně voní.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• dodání objemu
  • redukce mastnoty vlasů
  • vzhled výrobku
  • vše v pořádku

Suchý texturizační sprej je vynikajícím pomocníkem nejen pro zvýšení objemu vlasů, ale díky své absorbční schopnosti zbaví vlasy rychle mastnoty. Aplikace je velmi jednoduchá a nenáročná. Výsledky jsou vidět hned po prvním použití. Jsem velmi spokojena, za mě je to jeden z nejlepších výrobků vlasové kosmetiky poslední doby. Doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• absorbuje mastnotu
  • styling vlasů
  • přírodní složení

Mohu potvrdit, že suchý texturační sprej Gripped 200 ml od Tomase Arsova opravdu funguje, tak jak má. Představuje nejen suchý šampon ale také stylingový přípravek. Obsahuje arganový olej a hydrolyzovaný keratinový protein v prášku. Aplikace je velmi snadná.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Obal
  • Textura

Lak na vlasy TOMAS ARSOV doporučuji všem, kteří váhají.
Má neuvěřitelně skvělou vůni, voní jako krásný parfém. Nestane se mi, že by slepoval vlasy. Nezanechává žádný nepříjemný povlak na vlasech, jako to některé laky na vlasy dělají. Tento se dá i po použití krásně vyčesat.

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Složení bez silikonu
  • Jednoduché použití
  • Jemná vůně
  • Nezanechává bíle stopy na vlasech
  • Neslepuje vlasy
  • Nedoporučuji aplikovat na konečky, vysuší je

Použití je snadné, asi jako u suchého šampónu. Balení je také velmi pohodlné do ruky a dobře se s ním manipuluje. Díky schopnosti absorbce mastnoty už žádný suchý šampón nepotřebuji. Oproti jiným produktům naopak nezanechává bíle stopy na vlasech, což jako bruneta beru jako velké plus. Vlasy po použití nejsou slepené a ani nepoznám, že na nich něco mám. Vůně je jemná a příjemná, není nějak obtěžující. Velmi oceňuji také složení bez silikonu. Vlasy jsou po něm krásné a jemné, plné objemu.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• zvyšuje objem
  • absorbce mastnoty
  • vůně
  • fixace

Tento sprej bych rozhodně doporučila, za mě nemá žádné zápory. Je lehký, vlasy nijak nezatěžuje, dodává jim objem a naopak ubírá mastnotu, je tedy vhodný i jako suchý šampon. Určitě mohu doporučit všem, koho trápí často mastné vlasy a nevyhovuje jim klasický suchý šampon, protože je příliš těžký a vlasy namáhá. Navíc přišel moc hezky zabalený. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Baleni

Jsem ráda za možnost otestování tohoto produktu a s tím že mám dlouhé, vlnité a hrubé vlasy, tak mi produkt pomohl. Tento suché šampóny prostě musíme mít každý doma zatřepat a nastřikat to zvládne každá. Šampon slibuje všechno co nabízí a při tom krásně voní

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• pohlcuje mastnotu
  • lehké nanášení
  • fixace vlasů
  • nesvědí po něm hlava
  • nesmrdí
  • nevytvořil objem vlasů

Suchý texturizační sprej od Tomas Arsov je skvělý pomocník při úpravě vlasů nebo když si člověk nestihne vlasy umýt. Příjemně a jednoduše se nanáší na vlasy, nedělá bílé stopy a nesmrdí. Důležité také je, že po něm nesvědí hlava a člověk se cítí příjemně. Lze jej snadno vyčesat hřebenem i vymýt šamponem. Krásně pohlcuje mastnotu, takže působí jako suchý šampon. Jen dodání objemu jsem nepozorovala. Provádí lehkou fixaci vlasů, takže pro ty co nemají rádi vlasy jako beton, je to ideální pomocník.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Krásné balení
  • Příjemná textura nalakovaných vlasů
  • Snadné vyčesání

Lak na vlasy od značky Tomas Arsov je skvělí pomocník na zkrocení polétavých vlásků. Jeho vůně je svěží a mohla by se tak řadit do unisex produktů. Vlasy nádherně zafixuje, ale nevytváří slepený dojem. Doporučuji ho i pro sportovní nadšence. Vlasy, které se nedostanou do gumičky perfektně zafixoval a účes vydržel skvěle po celou dobu tréninku. Kladně hodnotím také vzhled flakonu. Jeho minimalistický vzhled se nemusí stydět za přední místo na koupelnové poličce. Lak hodnotím jako opravdu velice povedený a kvalitní produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• vlasy se nelepí
  • dlouho trvající objem i tvar účesu
  • příjemná vůně
  • lehkost účesu
  • neviditelný kadeřník))
  • 100%spokojenost
  • nenašla jsem nic záporného

Výrobkem TOMAS ARSOV HOLD-UP lak na vlasy jsem byla velice příjemně překvapena.Vlasy nejsou vůbec slepené,přesto však tento lak dokáže účes udržet vzdušný,objemný udržet podlouhou dobu.Pro mne,jako kdybych měla "neviditelného kadeřnika" pocelý den.Večer se pak vlasy krásně pročesají,prostě lak nelepí,což je u mne ohromující.S produktem jsem byla během testování 100%spokojena a určitě bych tento produkt doporučila dále.

Ověřený zákazník Testuj.to Mirka

• Zvětšení objemu
  • Účinek suchého šamponu
  • Textura při nanášení po pramenech
  • Výdrž- na dlouhé jemné vlasy byla krátká

Sprej mě potěšil, má příjemnou, dlouhotrvající vůni. Při použití na mastné vlasy působí jako suchý šampon, to velmi oceňuji, protože se mi vlasy mastí opravdu hodně.
Také krásně zvedne objem a nezatíží vlasy jako ostatní laky.
Na mých jemných dlouhých vlasech účinek zpevnění účesu byl krátký, ale na kratších, nebo silnějších vlasech to musí být mnohem lepší.
Při nanesení na prameny, měly vlasy krásnou texturu.
Produkt doporučuji, já jsem po dlouhé době spokojená, že funguje, jak se prezentuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Ljuba

• balení ideální velikosti
  • uvítala bych příjemnější vůni
  • líbil by se mi barevnější obal

Lak Thomas Arsov je výjimečný vlasový produkt, který vaše vlasy zkrotí, poskytne jim šetrnou péči a přitom je vůbec neslepí. Nemusíte ani dlouho čekat na zaschnutí, vše se odehraje během pár vteřin. Proto ho ráda doporučím všem známým a kamarádkám. Vlasy jsou po použití lehké a vzdušné.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Jak dlouho vydrží
  • Kvalita

Po vyzkoušení produktu laku na vlasy od Tomas Arsov jsem byl v údivu jelikož mé vlasy jsou problémové a většina laků na vlasy od jiných značek mi buď nedrželi dlouho nebo nedrželi vůbec, ale u tohoto laku to bylo jinak na mé vlasy v pořádku držel a vlasy se nelámaly tudíž doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• voní
  • rychle schne
  • dobře fixuje
  • nelepí
  • lehce vyčesatelný

Lak na vlasy “Hold-up” od Tomas Arsov jsem pár dní používala v kadeřnictví.… Vlasy po něm krásně voní, učes krásně fixuje, žádne vlasy z účesu nevypadávají a na ruce se vůbec nelepí, účesy dlouho vydrží vypadají jako čerstvé i po celodenním nošení. Rychle schne a dobře se vyčesává. Doporučuji všemi deseti

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• voní
  • nelepí se
  • dlouho drží
  • nezatěžuje vlasy
  • rychle schne

Lak na vlasy “Hold-up” od Tomas Arsov jsem pár dní používala v kadeřnictví.… Vlasy po něm krásně voní, učes krásně fixuje, žádne vlasy z účesu nevypadávají a na ruce se vůbec nelepí,účesy dlouho drží i přes celodenní nošení Rychle schne a dobře se vyčesává. Doporučuji všemi deseti

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25