Nejnovější recenze ze sekce Stylingové přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

• vůně
  • objem vlasů
  • nemusím požít velké množství
  • vlasy drží tvar
  • nedělá fleky

Tento suchý texturizační sprej má velmi příjemnou vůni, nemusí se nanášet velké množství a hlavně nedělá fleky, což ocení tmavovlásky. Vlasy po něm drží tvar a účes vydrží. Když nanesete na mastné vlasy, dodá Vám objem, vlasy po něm nejsou splihlé a pokožka nesvědí.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Nelepí vlasy
  • Dobrá fixace a zároveň flexibilní
  • Krásné balení

Nejlepší lak na vlasy, který jsem kdy vyzkoušela. Měla jsem krásný lesklý účes, bez pocitu lepidlové helmy, který zkrotil mé nepoddajné vlnité vlasy. Má příjemnou vůni narozdíl od ostatních konkurenčních značek. Opravdu velká spokojenost s tím vším co lak na vlasy sliboval!

• Nelepí vlasy
  • Vůně

Na tento lak jsem se velice těšila jelikož jsem již četla pozitivní recenze. Když mi přišel hned jsem vyzkoušela. Vůně byla skvělá a vůbec ne nepříjemná. Což jako alergik ocením. Na vlasech není vůbec vidět vlasy zafixuje a podrží, jen ne celý den u dlouhých hustých vlasů jaké mám já. A další plus oceňuji rychlé a jednoduché vymytí z vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Rozprašovač
  • Velké balení
  • Snadno se vyčesává
  • Nic zásadního

Lak na vlasy hodnotím jako velmi dobrý produkt. Má příjemnou vůni, snadno se s ním pracuje. Večer nebyl problém lak z vlasů vyčesat, nezanechává nepříjemný tvrdý povlak. Velké balení 300 ml vám vydrží na dlouho. Přestříkala jsem si s ním navlněné vlasy od kulmy a vydržely mi celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Design
  • Textura
  • Práce se sprejem
  • Výsledky po použití
  • Špatně se smývá

Dlouho jsem neměla takhle pevný texturizační sprej. Vždy jsem zkoušela levnější produkty z drogerie, ale s tímhle jsem opravdu spokojená! Výborně drží objem a hezky voní. Jednoduše se s ním pracuje a zpevňuje vlasy. I při větším větru, mi účes drží bez známek rozcuchání. Doporučuji všem ženám, které chtějí mít objemu celý den!

• Neslepuje vlasy
  • Vůně

Už dlouhou dobu jsem po tomto laku na vlasy pokukovala a tak když jsem mi balíček přišel, moc jsem se těšila. Už na pohled je to velmi elegantní balení a pak jsem ho vyzkoušela. Ach ta vůně!!!! Celý den jsem byla do ní zahalena a kamarádky se ptala čím to vonim. A to, že to drží účes? To je snad jasné!! Doporucuji

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Velikost
  • Balení

Z testování tohoto spreje Tomas Arsov Gripped jsem opravdu nadšená.Nejenže skvěle natuží vlasy,zvětší a dodá jim objem,tak působí úžasně i jako suchý šampon.A ta nádherná vůně,tak mě dostala.Jsem velmi spokojená a sprej budu používat i nadále a určitě doporučovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Jemná vůně laku
  • Opravdu nelepí
  • Drží dlouho tvar
  • Snadno se vymývá

Lak vlasy opravdu neulepí a zanechává přirozený lesk. Mám husté vlasy a i po nanesení slabé vrstvy mi účes vydržel od rána do večera. Snadno se z vlasu vyčeše i vymyje. Rychle schne. Má jemnou vůni, která byla cítit i po celém dni. Nemám co vytknout, mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• kvalitní produkt

Lak Tomáš Arsov se velmi dobře nanáší,má mlhovou konzistenci.Vlasy po jeho použití nejsou slepene, jsou lesklé a působí zdravé. Účes po jeho použití dovře drží. Krásně se vyčesává.S lakem jsem velmi spokojená, je jeden z nejlepších,které jsem vyzkoušela a určitě všem vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Rozprašovač

Textura laku je příjemná. I jeho výdrž je celkem obstojná, použila jsem ho v den, kdy zrovna pršelo, takže jsem trochu zmokla, ale účes celkem obstojně vydržel.
Velmi mě překvapila jeho vůně, protože je opravdu příjemná a moc pěkná a ve vlasech držela celý den.
Jediné co mě odrazuje je cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Fixace
  • Objem
  • Kvalitní produkt
  • Výdrž

Top produkt který vám zaručeně zlepší objem vlasů a hlavně zafixuje jakkykoliv tvar chcete tak aby nějakou dobu držel. Takže doporučuji. Děla menší objem vlasů a na pokožce nijak nevadí. Ale taky záleží na typu vlasů a pokožky. Vůně není tak drsná jako u ostatních takže se dá příjemné cuchat :D. Jsem moc rada za tento produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Funguje skvěle

Mám jemné nepřizpůsobivé vlasy které si dělají co chtějí. Lak skvěle udrží tvar celý den, nedělá z vlasů betonovou helmu a dobře se rozčesává. Vlasy po něm neelektrizují a bonus je krásná vůně. Nechává přirozený vzhled vlasů. Vřele doporučuji používat všem co chtějí vypadat dobře a mít přirozené vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• vůně
  • dodá objem
  • jednoduchá manipulace
  • dlouhotrvající fixace účesu
  • vlasy odmastí

Tento stylingový sprej je jeden z nejlepších co jsem kdy měla možnost vyzkoušet. Sprej se velmi jednoduše a rychle nanáší. Vlasy po použití zanechá přirozené, dodá skvělý objem a také podrží tvar vlasů od rána až do večera. Vlasy nejsou po užívání slepené. Sprej také vlasy dobře odmastí a zároveň nezanechá žádné bílé fleky. Vůně je naprosto úžasná. Velmi doporučuji a jsem velmi spokojena .

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Vlasy zbaví mastnoty
  • Krásně voní
  • Jednoduché a rychlé použití
  • Nevýrazný design

S tímto produktem jsem velmi spokojena. Suchý texturizační sprej od Tomáš Arsov Gripped opravdu funguje jak má. Vlasy zbaví mastných pěšinek a vypadají jako právě umyté. Navíc dodává super objem a má nádhernou vůni. Přípravek mohu každému jedině doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Lokální výrobce
  • Design
  • Kvalita
  • Snadná aplikace
  • Vlasy se lehce slepily, ale nic dramatického

Sprej je skvělý, oproti ostatním sprejům podobného typu mě překvapila krásná vůně. Vůně mi nepřišla vůbec umělá ani násilná. Textura vlasů ihned po aplikaci byla lehce lepivá, ale po malé chvilce, proschnutí produktu, a lehkém pročesání vlasy dostaly krásnou strukturu a bylo to velmi příjemné na dotek. Sprej jsem použila několikrát a neměla bych pocit ze by vlasy byly jakkoli poškozené ani nijak zatížené. Mohu velmi doporučit. Velké plus je že koupí produktu podporujeme lokální výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Fixace
  • Příjemné balení
  • Ocenila bych i menší balení do kabelky.

Lak na vlasy TOMAS ARSOV HOLD-UP přišel v hezkém, voňavém balení. Ale ta vůně laku? Vážně velmi povedená! Příjemná, slaďoučká vůně. Lak mám jen krátce, ale určitě budu kupovat už jen tento. Vlasy po něm vůbec nelepí a účes vydrží celý den! Na vlasy se jemně nanáší a je celkově takový "lehký". Super. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Slibovaný objem
  • Vydrž

Velice doporučuji suchý texturizační sprej TOMAS ARSOV GRIPPED. Dodává vlasům krásný objem a účes po něm perfektně drží. Nezanechává žádné fleky ve vlasech. Dá se použít opakovaně i víc dnů po sobě aniž by z něj svědila hlava. Jeho vůně je velice příjemná a jemná. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

Zakoupeno v Testuj.to

• Krásně zabalené, malé praktické balení, lehká aplikace
  • Nezanechává na vlasech žádný povlak
  • Hodně vlas vysušuje, spíše pro mastící se vlasy

Suchý texturizační sprej TOMAS ARSOV. Krásne a praktické 250ml balení. Velmi snadná aplikace během chvíle. Sprej fixuje,dodává objem a lesk vlasu a také ho zbavuje mastnoty. Měl by být součástí každé koupelny. Já ho používám skoro obden do práce a je to rychlé.Vhodné také jako dárek pro ženu, maminku či přítelkyni. I pánové oceni.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiřina

• Dobré vyčesávání
  • Obal
  • Struktura

Vůně u tohoto produktu opravdu vede ? Ale samozřejmě nejvíce vede i to, že je velice lehký na vlasech, dobře se vyčesává, nelepí vlasy a opravdu krásně voní ? Za mě určitě lak doporučuji, mám dlouhé vlasy a není pro mě jednoduché najít správný lak na vlasy a tenhle předčil mé očekávání ?

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• zvýšení objemu vlasů
  • absorbování mastnoty
  • stačí malé množství
  • celkem příjemná vůně
  • zvýraznění textury vlasů jsem nezpozorovala, mám vlnité vlasy

Tento sprej skvěle nahrazuje suchý šampón, na rozdíl od jiných suchých šampónů však nenechává mé vlasy hrubé, ale krásně jemné a ještě přidá objem. Za mě skvělý sprej, který ráda zařadím do své péče o vlasy. Vůně není nijak nepříjemná, spíš taková nevtíravá, což beru jako plus oproti jiným chemickým vůním jiných produktů

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25