Nejnovější recenze ze sekce Stylingové přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• zvyšuje objem
  • absorbce mastnoty
  • fixace

Tento sprej bych rozhodně doporučila, za mě nemá žádné zápory. Je lehký, vlasy nijak nezatěžuje, dodává jim objem a naopak ubírá mastnotu, je tedy vhodný i jako suchý šampon. Určitě mohu doporučit všem, koho trápí často mastné vlasy a nevyhovuje jim klasický suchý šampon, protože je příliš těžký a vlasy namáhá. Navíc přišel moc hezky zabalený. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Baleni

Jsem ráda za možnost otestování tohoto produktu a s tím že mám dlouhé, vlnité a hrubé vlasy, tak mi produkt pomohl. Tento suché šampóny prostě musíme mít každý doma zatřepat a nastřikat to zvládne každá. Šampon slibuje všechno co nabízí a při tom krásně voní

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• pohlcuje mastnotu
  • lehké nanášení
  • fixace vlasů
  • nesvědí po něm hlava
  • nesmrdí
  • nevytvořil objem vlasů

Suchý texturizační sprej od Tomas Arsov je skvělý pomocník při úpravě vlasů nebo když si člověk nestihne vlasy umýt. Příjemně a jednoduše se nanáší na vlasy, nedělá bílé stopy a nesmrdí. Důležité také je, že po něm nesvědí hlava a člověk se cítí příjemně. Lze jej snadno vyčesat hřebenem i vymýt šamponem. Krásně pohlcuje mastnotu, takže působí jako suchý šampon. Jen dodání objemu jsem nepozorovala. Provádí lehkou fixaci vlasů, takže pro ty co nemají rádi vlasy jako beton, je to ideální pomocník.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Krásné balení
  • Příjemná textura nalakovaných vlasů
  • Snadné vyčesání

Lak na vlasy od značky Tomas Arsov je skvělí pomocník na zkrocení polétavých vlásků. Jeho vůně je svěží a mohla by se tak řadit do unisex produktů. Vlasy nádherně zafixuje, ale nevytváří slepený dojem. Doporučuji ho i pro sportovní nadšence. Vlasy, které se nedostanou do gumičky perfektně zafixoval a účes vydržel skvěle po celou dobu tréninku. Kladně hodnotím také vzhled flakonu. Jeho minimalistický vzhled se nemusí stydět za přední místo na koupelnové poličce. Lak hodnotím jako opravdu velice povedený a kvalitní produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• vlasy se nelepí
  • dlouho trvající objem i tvar účesu
  • příjemná vůně
  • lehkost účesu
  • neviditelný kadeřník))
  • 100%spokojenost
  • nenašla jsem nic záporného

Výrobkem TOMAS ARSOV HOLD-UP lak na vlasy jsem byla velice příjemně překvapena.Vlasy nejsou vůbec slepené,přesto však tento lak dokáže účes udržet vzdušný,objemný udržet podlouhou dobu.Pro mne,jako kdybych měla "neviditelného kadeřnika" pocelý den.Večer se pak vlasy krásně pročesají,prostě lak nelepí,což je u mne ohromující.S produktem jsem byla během testování 100%spokojena a určitě bych tento produkt doporučila dále.

Ověřený zákazník Testuj.to Mirka

• Zvětšení objemu
  • Účinek suchého šamponu
  • Textura při nanášení po pramenech
  • Výdrž- na dlouhé jemné vlasy byla krátká

Sprej mě potěšil, má příjemnou, dlouhotrvající vůni. Při použití na mastné vlasy působí jako suchý šampon, to velmi oceňuji, protože se mi vlasy mastí opravdu hodně.
Také krásně zvedne objem a nezatíží vlasy jako ostatní laky.
Na mých jemných dlouhých vlasech účinek zpevnění účesu byl krátký, ale na kratších, nebo silnějších vlasech to musí být mnohem lepší.
Při nanesení na prameny, měly vlasy krásnou texturu.
Produkt doporučuji, já jsem po dlouhé době spokojená, že funguje, jak se prezentuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Ljuba

• balení ideální velikosti
  • uvítala bych příjemnější vůni
  • líbil by se mi barevnější obal

Lak Thomas Arsov je výjimečný vlasový produkt, který vaše vlasy zkrotí, poskytne jim šetrnou péči a přitom je vůbec neslepí. Nemusíte ani dlouho čekat na zaschnutí, vše se odehraje během pár vteřin. Proto ho ráda doporučím všem známým a kamarádkám. Vlasy jsou po použití lehké a vzdušné.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Jak dlouho vydrží
  • Kvalita

Po vyzkoušení produktu laku na vlasy od Tomas Arsov jsem byl v údivu jelikož mé vlasy jsou problémové a většina laků na vlasy od jiných značek mi buď nedrželi dlouho nebo nedrželi vůbec, ale u tohoto laku to bylo jinak na mé vlasy v pořádku držel a vlasy se nelámaly tudíž doporučuji

• voní
  • rychle schne
  • dobře fixuje
  • nelepí
  • lehce vyčesatelný

Lak na vlasy “Hold-up” od Tomas Arsov jsem pár dní používala v kadeřnictví.… Vlasy po něm krásně voní, učes krásně fixuje, žádne vlasy z účesu nevypadávají a na ruce se vůbec nelepí, účesy dlouho vydrží vypadají jako čerstvé i po celodenním nošení. Rychle schne a dobře se vyčesává. Doporučuji všemi deseti

• voní
  • nelepí se
  • dlouho drží
  • nezatěžuje vlasy
  • rychle schne

Lak na vlasy “Hold-up” od Tomas Arsov jsem pár dní používala v kadeřnictví.… Vlasy po něm krásně voní, učes krásně fixuje, žádne vlasy z účesu nevypadávají a na ruce se vůbec nelepí,účesy dlouho drží i přes celodenní nošení Rychle schne a dobře se vyčesává. Doporučuji všemi deseti

Ověřený zákazník Testuj.to Darina

• účinek
  • nelepí vlasy
  • velké balení

Tenhle lak na vlasy se opravdu povedl. Jeden z nejlepších, co jsem kdy zkoušela. Nelepí vlasy, ty potom nejsou těžké, právě naopak. Jde krásně z vlasů vyčesat. Rozprašovač je jemný a ta vůně.....cítím ji skoro celý den. Doporučuji i pro muže, tak i pro ženy.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• textura
  • styling
  • obal

TOMAS ARSOV přináší do světa péče o vlasy nový rozměr s jejich Inovativním sprejem pro suchý styling.
Tento sprej není jen dalším produktem na trhu, ale skutečně revolučním způsobem, jak dosáhnout úžasného objemu a textury ve vašich vlasech.

Jedním z nejvýraznějších účinků který jsem zaznamenala u tohoto spreje je jeho schopnost dodávat vašim vlasům objem a fixaci, kterou jsem vždy chtěla.
Díky své schopnosti absorbovat mastnotu je také skvělou volbou pro ty, kteří potřebují osvěžit své vlasy mezi mytími jako já.

Tento sprej se však vyznačuje i svými přidanými výhodami. Obsahuje arganový olej, který dodává mým vlasům hydrataci a lesk, a hydrolyzovaný keratin, který posiluje vlasovou strukturu a chrání je před poškozením.

Celkově mi přijde že je tento sprej kompletní péčí o vlasy. S jeho schopností dodat objem, texturu a zdravý vzhled se tento sprej stává nepostradatelným doplňkem mé koupelny! Vřele doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• Sviežosť
  • Ľahké rozčesávanie
  • Vôňa
  • Lesk
  • Rýchle schnutie
  • Nič

Tento rýchloschnúci lak na vlasy je vynikajúci na bežné denné nosenie a rovnako aj na spoločenské účesy, kedy si vlasy vyžadujú zotrvať v jednom tvare celú noc.

Lak na vlasy má príjemnú vôňu, je jemný a vlasy udržuje pohromade celý deň. Po aplikácii tohto ľaku na vlasy sú moje vlasy lesklé a pevné. Vďaka prítomnosti provitamínu B5 si vlasy udržujú svoju vitalitu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Jednoduché používání
  • Vlasy zanechá neslepené
  • Příjemná vůně

Tento suchý texturizační sprej od Tomas Arsov jsem si oblíbila na první vyzkoušení. Vlasy zanechává neslepené, příjemně voní a zároveň funguje i jako suchý šampon, takže vážně pecka. Jednoduché použití a příjemní minimalistický design, tak jak jsem u značky Tomas Arsov zvyklá, jsem opět nadšená a rozhodně můžu jedině doporučit.

• Velikost
  • Přirozenost

Přípravek Tomas Arsov Gripped suchý texturizační sprej mohu jen doporučit. Textura vlasů, objem a lesk je velmi krásný. Na mých suchých a mastných vlasech vypadá velmi přirozeně, jak kdyby tam vůbec nebyl. Účes vydrží celý den. Vůně vůbec neškrábe v nose.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Nelepí
  • Dlouho drží

Jsem spokojená s lakem na vlasy Tomas Arsov HOLD-UP. Při prvním použití mě mile překvapila jeho jemná a příjemná vůně. Udrží vlasy tam kde mají být a celkový vzhled účesu je pěkný a na dotek příjemný oproti jiným lakům na vlasy. Když se ho použije víc nemá slepený vzhled. Takže závěrem tento lak na vlasy je super. Mohu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Dlouhá výdrž
  • Obal
  • Na vlasech nelepí

Hned po nastříkání laku na vlasy jsem cítila velmi příjemnou vůni která mě překvapila. Vlasy mi držely požadovaný tvar celý den, bez toho aby byly slepené a navíc se daly krásně rozčesat. Moc se mi líbí i jednoduchý design produktu.
Dovoluji si tvrdit že lak od Tomas Arsov - HOLD UP je pro mě opravdu bezkonkurenční.

L'Oréal Tecni.Art Pli Shaper 190 ml

L'Oréal Tecni.Art Pli Shaper 190 ml

Ověřený zákazník Bezvavlasy Ověřený zákazník

Zakoupeno v Bezvavlasy

dobré

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Zakoupeno v Testuj.to

• Odmašťuje mastné vlasy.
  • Zvětší objem vlasů.

Výrobek mě opravdu mile překvapil.Vlasy jsou po použití,jako kdyby byly čerstvě umyté.Navíc se zvětší objem.Když potřebujete mít rychle krásné vlasy a nemáte čas si je umýt,tak je tento výrobek ideální.Škoda,že jeho cena je vysoká.Ale i tak si myslím, že je dobré mít tento výrobek doma.

Ověřený zákazník Testuj.to Mia

• Vlas je sušší

Krásná vůně a minimalistický obal, krásně se vejde do kabelky.Jednoduché nanášení je velké plus. Moje kudrlinky jsou po něm krásně definované a vydrží krásné celý den. Negativní aspekt je, že nadměrně vysušuje. Ale určitě doporučuji slečnám s problémem s objemem a mastnými vlasy.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25